Zayıflama Yolları

Nasıl Daha Zayıf Görünebilirim? Zayıf Görünmek İçin Ne Yapmalıyım?

Bu yazımızda sizlere, zayıf görünmek için ne yapmalıyım sorusunun yanıtlarından bazılarını aktaracağımızı belirtmemiz gerekmektedir. Nasıl daha zayıf görünebilirim gibi bir sorunun aklınızı karıştırmasından dolayı kendinizi kötü hissediyorsanız, hiç zaman kaybetmeden sizlere zayıf görünmenin sırlarından söz etmeye çalışalım; ve zayıf görünmek için ne yapmalıyım sorusunun yanıtını bulmanızı olanaklı hale getirelim:

Nasıl daha zayıf görünebilirim sorusunun yanıtları arasında ilk olarak dik durmanın yer aldığını belirtmemiz gerekir. Eğer ki dik durmaz iseniz olduğunuzdan en az üç kilo daha şişman görünürsünüz. Dik duruş için yapmanız gereken şey, bir iple başınızın üzerinden yukarı bir yere asıldığınızı hissetmek. Nasıl duracağınızı, hayal edin; ve ona göre bir duruş sergileyin.
Zayıf görünmenin sırları arasında yer alan bir diğer detayın da yürüyüşünüze vermeniz gereken çekidüzen olduğunu belirtmeyi unutmamalıyız. Omuzlar geride dururken, karnın da içerde olması, zayıf görünmek için ne yapmalıyım sorusunun yanıtları arasında yer alan bir diğer unsur niteliğindedir.
Nasıl daha zayıf görünebilirim sorusunun yanıtları arasında yer alan bir diğer yanıtı da şu şekilde verebiliriz ki, başınız genel olarak yukarı doğru kalkık değil yere doğru inik olmalıdır. Bununla beraber, kollarınızı da olabildiğince bedeninize değer şekilde tutarsanız, zayıf görünmenin sırlarından bir tanesini daha uygulamış olursunuz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.