Diyetler Hakkında Bilgiler

İşlenmemiş Gıda Diyeti Hakkında Bilgiler

taş devri diyetiBu yazımızda sizlere işlenmemiş gıda diyeti ile ilgili bilgiler vererek, diğer adı ile taş devri diyeti hakkındaki detayların aktarımını gerçekleştirmeye çalışacağız. Taş devri diyeti örnek menü hakkında bilgi alarak işlenmemiş gıda diyeti hakkında daha detaylı bilgiler edinmek istiyorsanız, hiç zaman kaybetmeden sizlere taş devri diyetini anlatmaya başlayalım; sonrasında da taş devri diyeti örnek menü aktarımında bulunalım:

İşlenmemiş gıda diyetinde olabildiğince çiğ besin tüketmeye dikkat etmeli, ve size yasaklanmış olan beyaz un; ve şekerden uzak durmalısınız. Yiyeceklerin doğal hallerine en yakın halleri ile tüketilmesi gerektiğini unutmamalı, ve akşamları az yemek yemeniz gerektiğini de bilmelisiniz. Ancak sabahları çok yiyebilirsiniz; ve aslında, işlenmemiş gıda diyetinin yeme sınırı da çok fazla bulunmamaktadır. Sizden tek istenen, yasaklara olabildiğince uymanızın gerekliliğidir. İsterseniz zaman kaybetmeden, taş devri diyeti örnek menü aktarımını gerçekleştirmeye başlayalım:

Taş devri diyeti örnek menü:
Sabah kahvaltısı
: Bir tane biber, bir tane salatalık, beş tane zeytin, bir kibrit kutusu kadar peynir, iki tane yumurta
Kuşluk vakti: İki tane ceviz
Öğle yemeği: Bir tane biber, bir tane brüksel lahanası, iki tane brokoli, bir porsiyon et
İkindi: İki tane ceviz
Akşam yemeği: Bir tane mandalina, bir kase yoğurt, bir tane domates, bir tane biber, İki tane brüksel lahanası, iki tane brokoli, Bir porsiyon et
Yatmadan önce: İki tane ceviz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.