Diyetler Hakkında Bilgiler

Mayasız Diyet Listesi İle Zayıflayın

mayasız diyet listesiBu yazımızda sizlere mayasız diyet ile ilgili bilgilerden söz edeceğimizi belirtmemiz gerekmektedir. Ünlüleri zayıflatan mayasız diyet, ve mayasız diyet listesi hakkında merak ettiğiniz her şeyi yazımız içerisinde bulabileceksiniz. Eğer siz de mayasız diyet ile ilgili bilgi sahibi olmak istiyorsanız, hiç zaman kaybetmeden, ünlüleri zayıflatan mayasız diyet, ve mayasız diyet listesini sizlerle paylaşmaya başlayalım:

Mayasız diyette, gün içerisinde 15 adet kadar yağsız, şekersiz, ve mayasız hazırlanmış kurabiye tüketimi gerçekleştirebilirsiniz. Karbonhidrat tüketimi ile protein tüketimini aynı anda gerçekleştirmemeniz gerekiyor. Gün içerisinde bolca sıcak su, ve bitki çayı önerisinde bulunan ünlüleri zayıflatan mayasız diyette, yoğurt, ve ekmek gibi, içeriğinde maya bulunan besinlerin bulunmadığını belirtmemiz gerekiyor… Dilerseniz sizlere, bir günlük mayasız diyet listesinin aktarımını gerçekleştirelim:

Mayasız diyet listesi:

Uyanınca: Bir bardak sıcak su
Sabah kahvaltısı: Şekersiz çay, yarım bardak az yağlı süt, ve altı kaşık müzli karışımı
Kuşluk vakti: Zencefil çayı
Öğle yemeği: Makarna; ve yağsız salata
İkindi: Yeşil çay
Akşam yemeği: Izgara tavuk, salata
Yatmadan önce: Melisa çayı

Gün içerisinde her yemekten yarım saat önce bir bardak sıcak su içmeyi, ve yemek aralarında herhangi bir şey içmemeniz gerektiğini unutmamalısınız. Yatmadan önce üç adet karanfil yutmayı unutmamalı, bitki çaylarının yanında yağsız, şeker, ve mayasız kurabiye tüketebileceğinizi bilmelisiniz. Gün içerisinde göbeğinizi, en az yüz kere içe çekip, sonrasında dışarı bırakmalısınız. Meyve tüketimini ise muz ve incir hariç gerçekleştirebilirsiniz. Gün içerisinde, iki tatlı kaşığı zeytinyağının haricinde yağ kullanımı gerçekleştirmemelisiniz… Yız tüketiminin ise, olabildiğince az olması gerekmektedir…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.