Ünlülerin Diyetleri

Britney Spears Diyetinin Püf Noktaları

Birtney Spears nasıl zayıfladıBu yazımızda sizlere, Britney Spears nasıl zayıfladı, ve Britney Spears nasıl kilo verdi sorularının yanıtları arasında yer alan Britney Spears diyeti ile ilgili bilgilerden söz edeceğimizi belirtmemiz gerekmektedir. Eğer siz de Britney Spears nasıl zayıfladı, ya da Britney Spears nasıl kilo verdi diyorsanız, zaman kaybetmeden Britney Spears diyeti ile ilgili bilgileri gözden geçirmeye başlayalım:

Britney Spears nasıl zayıfladı diyenlere ilk olarak egzersiz öneriyoruz. Koşma, aerobik… gibi egzersizleri uygulayabilir, çömelme, kalkma, ve dizlerinizi bükme hareketlerini, vücut ağırlığınızı zıt bacaklarınıza vererek gerçekleştirebilirsiniz. Bu sayede, hem vücudunuzda yağ yakma işlemini gerçekleştirmiş olursunuz, hem de bununla birlikte, bacaklarınızın güzel şekil almasını olanaklı hale getirirsiniz.
Britney Spears diyetine göre, haftanın bir gününü dinlenmek için ayırmanızın sonrasında, haftada altı gün, yarım saatlik koşu, aerobik, ya da benzer bir egzersizi, yarım saat ise orta tempolu yürüyüşleri yapmanız öneriliyor.
Britney Spears nasıl kilo verdi sorusunun yanıtları arasında yer alan diyet programında ise, kafein ile birlikte alkol, işlenmiş gıdalar; ve beyaz şeker yasaklanıyor. Yeşil çay ile vücudunuzu toksinlerden arındırarak yağ yakımını hızlandırabilirsiniz. Bunun yanında, fazla kilolarınızın bulunduğu bölgelere kil maskeleri uygulayarak bölgeyi sararak terlemesini sağlayabilir, vücudunuza kese uygulaması, ve fırçalama gibi işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.