Ünlülerin Diyetleri

Seren Serengil Nasıl Zayıfladı? Seren Serengil Diyeti Hakkında Bilgiler

Bu yazımızda sizlere, Seren Serengil nasıl zayıfladı, ve Seren Serengil nasıl kilo verdi sorularının yanıtlarından söz ederek Seren Serengil 20 kiloyu nasıl verdi sorusunun yanıtı olan Seren Serengil diyetini anlatacağımızı belirtmemiz gerekmektedir. O halde zaman kaybetmeden soralım: Seren Serengil nasıl zayıfladı? Seren Serengil nasıl kilo verdi? Seren Serengil 20 kiloyu nasıl verdi? İşte Seren Serengil diyeti ile ilgili bilgiler:

Seren Serengil 20 kiloyu nasıl verdi diyenler için öncelikle belirtmeliyiz ki, Seren Serengil diyeti ile verilen 20 kilo, ilk 1.5 ayda 8, sonraki 1.5 ayda verilen 12 kilo ile gerçekleşti. Her sabah güne bir bardak ılık limonlu süt içerek başlamak Seren Serengil diyetinin ilk kuralı. Her öğün arasında beş saat bırakmak ise, Seren Serengil nasıl zayıfladı sorusunun ikinci kuralı. Seren Serengil 20 kiloyu nasıl verdi sorusunun bir diğer yanıtı ise, acıkanların ya keçiboynuzu yemeleri, ya da muzlu süt tüketmeleri. Peki Seren Serengil nasıl zayıfladı sorusunun diğer yanıtları neler?
Seren Serengil diyetinde şeker yok, asitli içecekler yok, bol su var, günlük 45 dakika yürüyüş, ve düzenli egzersiz yer alıyor. Egzersizin sabah kahvaltısının sonrasında 45 dakika gerçekleştirilmesi gerekiyor. Sabah kahvaltısı ise, bir tabak yoğurt, içerisinde yulaf, tarçın, frambuaz, ve yaban mersini yer alıyor. Ara öğünlerde acıkanlar Seren Serengil diyeti uygularken, bitki köklerinden elde edilen çayları da içebilirler. Şeftali de günde bir tane olmak kaydı ile Seren Serengil nasıl zayıfladı sorusunun yanıtları arasında yer alıyor.
Seren Serengil nasıl kilo verdi sorusunun yanıtları arasında yer alan öğle yemeği, salata; ve ızgara tavuktan oluşmakta. Öğle yemeğinin sonrasında su jimnastikleri için ayrılan bir 45 dakikalık zaman dilimi yer alıyor. Akşam yemeğinde ızgara yağsız balık tüketimi gerçekleştirilirken, bu balığın büyüklüğü avuç içi kadar olmalı; ve balık yanında salata tüketimi de gerekli. Seren Serengil diyetinde tuzun da yer almadığını belirtmeyi unutmamalıyız…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.