Ünlülerin Diyetleri

Sibel Can Nasıl Zayıflıyor? Sibel Can Diyeti Örneği

Sibel Can’ın fiziği pek çok kişinin dikkatini çekiyor, herkes şu soruları soruyor: ”Sibel Can nasıl zayıfladı?”, ”Sibel Can nasıl zayıflıyor?”, ”Sibel Can diyetinde neler var?” Bu soruları sizin de sorabileceğinizi düşünerek, yazımız içerisinde sizlere, Sibel Can nasıl zayıfladı, Sibel Can nasıl zayıflıyor, Sibel Can diyetinin içeriğinde neler var… şeklindeki soruların yanıtlarından söz etmeye karar verdik.

Sibel Can nasıl zayıfladı? Sibel Can nasıl zayıflıyor? Sibel Can diyeti ile ilgili merak edilenleri, şimdi sizlere, daha fazla zaman kaybettirmeden aktarmak istiyoruz…
Sibel Can diyeti:
Sabah kahvaltısı:
Bir bardak diyet süt, arzu edildiği kadar salatalık ve domates, iki tane zeytin, bir dilim kepek ekmeği, ince bir dilim beyaz peynir
Ara öğün: Arzu edildiği kadar kiraz
Öğle yemeği: Bir kase diyet yoğurt, bir porsiyon haşlanmış sebze, sınırsız yeşil salata
İkindi: İstenildiği kadar kiraz
Akşam yemeği: Bir porsiyon balık, sınırsız yeşil salata
Yatmadan önce: Sınırsız kiraz
Sibel Can diyetinde, sabah kahvaltısının her gün aynı olduğunu, ara öğünlerde tüketilmesi gereken kirazın ise, değişik meyvelerle yer değiştirebileceğini belirtmemiz gerekmektedir. Ancak bu meyveler arasında üzüm, muz, ya da incirin bulunmaması gerektiğini hatırlatmalıyız. Gün içerisinde hangi meyve tüketilmeye başlanmış ise, gün sonu da o meyve ile tamamlanmalıdır.
Sibel Can nasıl zayıfladı diyenler bunun yanında, yemeklerinde yağı, tuzu, ve şekeri kesinlikle kullanmamalıdırlar. Bol suyun içilmesinin gerekli olduğu Sibel Can diyetinde, günlük bir saat yürüyüş yapılması gerektiği detayı da kesinlikle atlanmamalıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.