Zayıflama Hakkında Herşey

Gerçekten De Çok Yemek Kilo Aldırırmı?

ofiste nasıl zayıflanırBu yazımızda sizlere, çok yemek yemek kilo aldırırmı sorusunun yanıtları ile birlikte, az yersen zayıflarsın söylemlerinin ne derece doğru olduğundan söz edeceğimizi belirtmemiz gerekmektedir. Eğer siz de çok yemek yemek kilo aldırırmı diyor, ya da, az yersen zayıflarsın söylemlerinin ne kadar doğru olduğunu merak ediyorsanız, zaman kaybetmeden sizler için, gerekli bilgilerin aktarımını gerçekleştirmeye başlayalım:

Çok yemek kilo aldırırmı? Şişmanlığın nedeni, sadece çok yemek yemek değildir. Sizin için şişmanlığın nedeni genetik olabileceği gibi, bunun yanında, sahip olduğunuz bazı hastalıklar da şişmanlığın nedeni olarak belirtilebilmektedir. Yaşam tarzınızın düzensiz oluşu da sizin adınıza şişmanlığın nedenleri arasında sayılabilmektedir.
Az yersen zayıflarsın diyenler doğru mu söylüyor? Her zaman değil. En azından kalıcı olarak değil. Şişmanlığın nedeni sizin için metabolik bir hastalıktan ileri gelmekte ise, bu gibi bir durumda, az yemek yiyerek vereceğiniz kiloyu kısa zamanda geri almanız durumu söz konusu olacaktır. Az yersen zayıflarsın sözünün doğruluğuna inanmak istiyorsanız, size uygun beslenme tarzını benimsemeniz gerekmekle birlikte, hangi besinin ne işe yaradığı hakkında da bilgi sahibi olmalı, ve buna göre yaşamayı alışkanlık haline getirmelisiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.