Zayıflama Yolları

Masaj İle Ödem Nasıl Geçer?

ödem nasıl geçerBu yazımızda sizlere, ödem nasıl atılır; ve ödem nasıl geçer sorusunun yanıtları arasında yer alan, zayıflatan masaj çeşitlerinden bir tanesini aktaracağız. Eğer siz de fazla kilolarınızın ödem kaynaklı olduğunu düşünüyorsanız, zayıflatan masaj çeşitleri arasında yer alan önerimizi sizlere sunalım; ve ödem nasıl atılır; ve ödem nasıl geçer sorusunun yanıtını vermiş olalım:

Ödem nasıl atılır diyenlerin iki adet ham ipek keseye gereksinimleri olacaktır. Zayıflatan masaj çeşitleri arasında yer alan bu formül için gerek duyacağınız başka herhangi bir malzeme bulunmamaktadır. Ödem nasıl geçer diyenler, ilk olarak üzerlerinde bulunan tüm giysilerden kurtulmalı; ve sonrasında da keseleri her iki ellerine geçirmelidirler.
Ayak parmaklarından başlamak kaydı ile, kese yardımı ile, çok sert hareketler uygulanmadan, kalbe doğru, her bir bölgeden en az beş sefer geçmek kaydı ile masaj uygulaması gerçekleştirilmelidir. Bunun sonrasında ise yapılması gereken ılık bir duştur. Bu şekilde kan dolaşımının daha hızlı olması sağlanmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.