Zayıflama Yolları

Zayıf Görünmenin Püf Noktaları Ve Saçlarınızla Yapabileceğiniz Küçük Hileler

Bu yazımızda, nasıl zayıflanır diyenler için bir takım hilelerden söz edeceğimizi belirtmemiz gerekmektedir. Zayıf görünmek için ne yapmalıyım diyenlerdenseniz, zayıf görünmenin püf noktaları; ve zayıf görünmenin sırları ile ilgili küçük hileler hakkında bilgi sahibi olmanızı öneriyoruz. Zayıf görünmek için ne yapmalıyım diyenler arasında yer alıyorsanız, işte size zayıf görünmenin püf noktaları, ve zayıf görünmenin sırları:

Zayıf görünmek için ne yapmalıyım diyenlerin, her şeyden önce, saç şeklini katlı olarak kestirmeleri gerekmektedir. Bu şekilde uygulanacak olan saç kesimi sayesinde, saçlar yanakları kapatacağından dolayı, yanakların daha zayıf görüneceğini unutmamanız gerekmektedir.
Zayıf görünmenin püf noktaları arasında yer alan bir diğer detayın da, kaküller ile alakalı olduğunu unutmamanız gerekmektedir. Dikkat ederseniz, kakülleri öne doğru taranmış olan kişilerin yüzleri daha şişman görünürken, geriye doğru fönlenmiş olan kişilerin yüzleri daha ince görünecektir.
Zayıf görünmenin sırları arasında yer alan bir diğer detayın ise kabarık saçlar olduğunu unutmayın. Zayıf görünmek için ne yapmalıyım diyorsanız, dolgunlaştırıcı şampuanlar kullanın ki saçlarınız daha kabarık, yüzünüz daha ince olsun…
Zayıf görünmenin püf noktaları arasında yer alan bir diğer detayın da, saç renginde yapılan oyunlar olduğunu unutmamalısınız. Örneğin, bal köpüğü tonlarında bir saçın üzerine röfle yaptırdınız. Saçlarınızda bir hareketlilik olacaktır; ve bu hareketlilik de yüzünüzün daha zayıf görünmesini olanaklı hale getirecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.