Zayıflama Çayı Nasıl Demlenir? Zayıflatan Çay Yapımı

Bu yazımızda sizlere, zayıflatan çaylar arasında yer alan zayıflatan çay tarifi, ve zayıflatan çay yapımını anlatacağımızı belirtmemiz gerekmektedir. Zayıflama çayı nasıl yapılır, ya da zayıflama çayı nasıl pişirilir sorusunun yanıtları arasında yer alan zayıflatan çay tarifi, ve zayıflatan çay yapımını yazımız içerisinde bulabilir, zayıflatan çaylardan bir tanesini daha kullanarak, nasıl zayıflanır sorusunun yanıtlarına bir adım daha yaklaşabilirsiniz…


Zayıflatan çaylar arasında yer alan, zayıflatan çay tarifi, ve zayıflatan çay yapımını anlatmadan, ve zayıflama çayı nasıl yapılır, ya da zayıflama çayı nasıl demlenir sorusunu sormadan önce, zayıflatan çay yapımı için gerekli malzemeleri öğrenelim:
Zayıflatan çay tarifi için gerekli malzemeler:
Bir litre sıcak su
1/4 elma
1/4 portakal
Bir çubuk tarçın
Bir poşet yeşil çay
Bir poşet rezene çayı
Bir poşet ıhlamur
Bir tutam biberiye
İki tane karanfil
Zayıflatan çaylar arasında yer alan zayıflatan çay tarifi için gerekli malzemelerin temin edilmesinden sonra, zayıflama çayı nasıl yapılır, zayıflama çayı nasıl demlenir sorusunun yanıtları arasında yer alan zayıflatan çay yapımı; ve zayıflatan çay tarifini anlatmaya başlayabiliriz:
Zayıflama çayı nasıl yapılır? Zayıflama çayı nasıl demlenir? Zayıflatan çay tarifi; ve Zayıflatan çay yapımı:
İlk olarak, kaynamakta olan suyun içerisine, kabuklu bir şekilde, elma; ve portakalın dilimlenmesi gerekmektedir. Çubuk tarçının da suyun içerisine ilave edilmesinin sonrasında zayıflatan çayı üç dakika kaynatılmalıdır. Sonrasında ocaktan alınması gereken zayıflama çayının içerisine yeşil çay, rezene, ıhlamur, biberiye; ve karanfil ilave edilir. Bu şekilde dört dakika demlenmesi gereken zayıflama çayı, daha sonra süzülerek, sıcak ya da soğuk şekilde içilebilmektedir.

Bunlar Da İlginizi Çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yandex.Metrica Gizlilik Politikası