Zayıflama Çayları

Zayıflama Çayı Nasıl Hazırlanır? Zayıflama Çayı Hazırlanışı

Bu yazımızda sizlere zayıflama çayı nasıl hazırlanır sorusunun yanıtı ile birlikte, zayıflama çayı hazırlanışından söz edeceğiz. Zayıflama çayı ile zayıflamak isteyenler, nasıl zayıflanır diyenlere şu bilgiyi öncelikli olarak vermeliyiz ki: zayıflama diyetleri uygulamaz, zayıflama egzersizleri yapmazsanız, nasıl zayıflanır sorusunun yanıtları arasına zayıflama çayı kesinlikle girmeyecektir. Bu yazımızda biz size, nasıl zayıflanır demeniz dolayısı ile, zayıflama çayı nasıl hazırlanır sorusunun yanıtını vererek, zayıflama çayı hazırlanışını anlatacağız, ama, zayıflama çayını kesinlikle zayıflama diyetleri, ve zayıflama egzersizleri ile desteklemenizin gerekliliğini de belirtiyoruz…

Nasıl zayıflanır diyenler, zayıflama çayı nasıl hazırlanır sorusunun yanıtı için, öncelikle, zayıflama çayında kullanılacak malzemelere göz atalım:
Zayıflama çayı malzemeleri:
Bir küçük tutam biberiye
Bir çay kaşığı yeşil çay
İki ya da üç tane, sapları ile birlikte olmak kaydı ile maydanoz
Bir küçük tutam funda yaprağı
Bir parmak kadar rendelenmiş kök zencefil
Bir tutam mısır püskülü
Bir bardak su
Zayıflama çayının malzemelerini bu şekilde verdikten sonra, nasıl zayıflanır diyenler için, zayıflama çayı nasıl hazırlanır sorusunun yanıtı olan zayıflama çayı hazırlanışını anlatalım:
Zayıflama çayı nasıl hazırlanır? Zayıflama çayı hazırlanışı:
Zayıflama çayı malzemelerinin tamamı bir bardak suyun içerisine konulur, ve bu su, bir ya da iki dakika kaynatılır. Kaynama süresinin dolmasından sonra ise, üç ya da dört dakika demlenmesi gerekir. Demleme süresinin sona ermesinden sonra süzülen zayıflama çayının içerisine bir dilim ince limon konulur. Zayıflama çayınız artık hazır.
Nasıl zayıflanır diyelerdenseniz, günde iki sefer içmenizin önerildiği zayıflama çayını, tok karna, ya da çok aç iken içmemeniz önerilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.