Zayıflatan Bitkiler

Zayıflatan Bitkiler Ve Formüller İle Zayıflatan Doğal Formüller

Bu yazımızda sizlere, zayıflatan bitkiler ve formüllerden söz edeceğiz. Zayıflatan bitkisel formüller; ve zayıflatan doğal formüller hakkında bilgi sahibi olmak için yazımızdan destek alabilirsiniz. Zayıflatan bitkiler, ve zayıflatan reçetelerin işinize çok yarayacağını, ancak, zayıflatan bitkisel formüller, ve zayıflatan doğal formülleri uyguladıktan sonra anlayabileceksiniz. O halde, zamanımızı harcamayalım, ve zayıflatan bitkiler ve formüllere birlikte bakalım…

Zayıflatan bitkisel formüller arasında ilk olarak şu öneriyi vermemiz gerekmektedir: Bir litre su alınır, içerisine dört kaşık kepek ilave edilerek on dakika boyunca kaynatılır. Daha sonra, kaynamış olan bu karışımın içerisine, iki çay kaşığı tarçın, 1.5 gram hindistan cevizi, biraz da, tadının içilebilir olması için bal ilave edilir. İyice karıştırılan bu malzemelerin, bir gün içerisinde tüketilmesi, ve her gün baştan hazırlanması gerekmektedir.
Zayıflatan doğal formüllerden bir diğeri ise şu şekildedir: 1.5 litre su alınır, ve bu suyun içerisine, 15 gram zayıflatan bitkiler arasında yer alan sinameki, 15 gram zayıflatan bitkiler arasında yer alan biberiye, 15 gram su teresi, 15 gram cüce mürver, 22 gram ıtır çiçeği, 7 gram sedefotu konulur. Daha sonra, bu malzemeler, suyun içerisinde öncelikle bir saat bekletilir, bir saatin sonunda ise, bir saat boyunca kaynatılması gereken bu malzemelerin, kaynama süresinin dolmasından sonra süzülmesi gerekmektedir. Elde edilen su, bir ay boyunca, sabahları aç karna, akşamları ise, yemekten yarım saat önce bir çay bardağı olmak kaydı ile günde iki sefer içilmelidir. Hazırlamış olduğunuz karışım bittikçe, yeniden hazırlamanız önerilmektedir.
Zayıflatan bitkiler ve formüller ile birlikte, zayıflatan reçeteleri, sitemiz içerisinde, farklı yazılarda da bulabileceğinizi belirtmemiz gerekmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.