Zayıflatan İçecekler

Limonlu Ve Ballı Su Zayıflatırmı?

limonlu ve ballı ılık suZayıflama diyetlerini yapmakta zorlanan, beslenmesine dikkat etmek adına problemler yaşayan kişiler, gün içerisinde içecekleri bir bardak, herhangi bir karışım ile nasıl zayıflayabileceklerini öğrenmeye çalışmaktadırlar; ve bu anlamda genellikle, limonlu ve ballı su zayıflatırmı sorusunu almaktayız. Biz de bu nedenle yazımız içerisinde, limon ve bal ile zayıflama hakkında bilgilerden sizlere söz etmeye karar verdik. Limon ve ballı ılık bu ile nasıl bir yarar elde edilebileceğine birlikte göz atalım…

Limonlu Ve Ballı Su Zayıflatırmı?

Her şeyin öncesinde bu noktada şunu belirtmemiz gerekmektedir: Limonlu ve ballı ılık suyun, sabahları aç karna içilmesi gerekmektedir. Sabah uyanır uyanmaz içilen ılık suyun bağırsakları yumuşatıcı, dolayısı ile sindirimi kolaylaştırıcı etkisi zaten herkes tarafından bilinmektedir. Söz konusu ılık suyun içerisine katılan bal, doğal şeker içerir, doğal bir kaloridir; ve dolayısı ile yağların yakılmasını olanaklı hale getirir. Limon ve bal ile zayıflamada karışımın içerisine bir de limon eklediğinizde, hem ballı suyun etkisi artmakta, hem de idrar söktürücü, dolayısı ile de ödem atıcı etki ortaya çıkmaktadır. Tam da bu noktada merak ediyoruz: Limonlu ve ballı ılık su ile nasıl zayıflanır?

Limonlu Ve Ballı Ilık Su Nasıl Hazırlanarak Kullanılır?

Limon ve bal ile zayıflamada söz konusu uygulamanın hafta hafta gerçekleştirilmesi gerekir; ve her hafta kullanılan ölçü de bir diğerinden farklıdır. Bu anlamda dikkatli davranmak gerekir. İşte hafta hafta limonlu ve ballı ılık suyun kullanımı:

1. Hafta: Bir hahve fincanı ılık suyun içerisine bir kahve fincanı limonlu su eklenir; ve bu karışımın içerisine bir kahve kaşığı bal karıştırılarak, her sabah aç karna bu karışım içilir.

2. Hafta: Bir çay bardağı ılık suyun içerisine bir çay bardağı da limon suyu eklenerek karıştırılır, ve elde edilen karışımın içerisine bir kahve kaşığı bal eklenerek her sabah aç karna elde edilen bu karışım içilir.

3. Hafta: Bir su bardağı ılık suyun içerisine bir su bardağı limonlu su eklenir; ve bu karışıma bir kahve kaşığı bal ilave edilerek her sabah aç karna içilir.

4. Hafta: İkinci haftanın uygulaması gerçekleştirilir.

5. Hafta: 1.5 kahve fincanı ılık suyun içerisine aynı miktarda limon eklenir; ve içerisine bir kahve kaşığı bal eklenerek bu karışımın her sabah aç karna içilmesi gerekir.

6. Hafta: Birinci haftanın uygulaması gerçekleştirilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.