Zayıflatan İçecekler

Zayıflatan Kürler

zayıflatan kürlerNasıl zayıflanır diyenler için bu yazımızda zayıflatan kürlerden söz ederek, bir kaç tane de zayıflatan kür tarifi vereceğiz. Artık hepimiz biliyoruz ki, nasıl zayıflanır sorusunun yanıtları arasında yer alan ilk iki unsur, diyet, ve egzersiz… Ama bunun dışında, zayıflatan kürleri de uygulayarak, hem diyet; hem de egzersizinize katkı sağlayabilir; ve daha etkin sonuçlar elde edebilirsiniz. O halde, zaman kaybetmeden bakalım, daha etkili nasıl zayıflanır…

Zayıflatan Kürler

• Zayıflatan kür tarifi için gerekli malzemeler: iki tane greyfurt, üç çorba kaşığı süzme bal ve üç tane limon… Bir de dört bardak su… Yapmanız gereken işlem ise şu şekilde. Limon; ve greyfurtları, kabuklarını soymadan, ince dilimlere ayırın. Sonrasında suyun içerisine alarak 15 dakika kaynatın. Ardından balı kaynamakta olan karışımın içerisine ekleyerek, bu şekilde bir 15 dakika daha kaynatın. Ocağın altını kapatıp, süzme yöntemi ile, elde ettiğiniz suyu porselen bir kap içerisine alın. Hazırlamış olduğunuz limon, ve greyfurt suyundan, sabah, ve akşam olmak üzere, günde iki kere, birer su bardağı içmeniz gerekmektedir. Ancak, zayıflatan kürler arasında yer alan bu uygulamayı gerçekleştirecekseniz, herhangi bir ilaç kullanmıyor; ve tansiyon problemine sahip bulunmuyor olmanız gerekmektedir.

• Zayıflatan kürlerden bir diğeri de şu şekildedir: Dört bardak kaynamış suyun içerisine, kabukları soyulmadan ince dilimlere ayrılmış bir limon; ve bir çorba kaşığı da papatya eklenir. Bu şekilde 6 saat bekletilen karışım, sonrasında süzülür; ve günde iki kere, mümkünse de 10:00; ve 15:00 saatlerinde, birer çay bardağı içilir. Bu zayıflatan kürü uyguladığınızda, sakinleşip, kendinizi daha da enerjik hissedeceğinizi de belirtmeden geçmeyelim.

• İki tane kereviz, dört bardak suyun içerisine doğranarak, 15 dakika kaynaması sağlanır. Sonrasında suyun içerisindeki kerevizler süzülür; ve kalan kereviz suyuna, taze sıkılmış olmaları kaydı ile, bir bardak domates suyu, bir bardak da havuç suyu eklenir. Hazırlanan bu karışımdan, günde üç sefer, birer su bardağı içilir. Tercihen 10:00, 15:00; ve 21:00 saatlerini deneyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.