Zayıflatan Salatalar

Salata İle Zayıflama Çok Kolay

kavanozda salata nasıl yapılırSalata ile zayıflamaya ne dersiniz? Bu yazımızda sizlere kavanozda salata yapmanın püf noktalarından söz ederek, yapmış olduğunuz salataları kolayca ofise; ya da okula nasıl götürebileceğinizi; ve bu şekilde zayıflamanın pratik yolunu uygulamış olup, aynı zamanda da temiz, ve sağlıklı beslenebileceğinizi anlatacağız. Kavanozda salata nasıl yapılır, şimdi birlikte gözden geçirelim…

Kavanozda Salata Nasıl Yapılır?

Salata ile zayıflama gibi bir isteğiniz varsa, her şeyin öncesinde salata sosu kullanmamalı; ve bunu kendiniz hazırlamalısınız. Bu anlamda, salatayı yapacağınız kavanozun en dibine sirke, zeytinyağı; ve limon suyundan oluşan karışımı ekleyin.

Salatalık, biber gibi salata sebzelerini istediğiniz büyüklükte doğrayarak, kendi hazırlamış olduğunuz salata sosunun üzerine yerleştirin.

Eğer salatanızın içerisine haşlanmış sebze, kuru meyve gibi malzemeler ekleyecekseniz, bunları salatalık gibi biraz önce dizmiş olduğunuz sebzelerin üzerine yerleştirin.

Bir üst sıraya sulu, domates gibi, suyunu bırakan sebzeleri yerleştirin. Onun üzerine ise maydanoz, nane, kıvırcık… gibi yeşillikleri ekleyin.

Sonrasında kavanozun kapağını iyice kapatıp, salatanın suyunu dışarı bırakmadığından emin olun.

Artık hazırlamış olduğunuz kavanozda salatayı istediğiniz yere götürebilir; ve bir öğün olarak istediğiniz zaman, kavanozu çalkalayıp, tüm malzemeleri birbirine karıştırarak, kavanoz içerisinden rahatlıkla yiyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.