Zayıflatan Salatalar

Zayıflatan Salata Tariflerinden Biri İle Lahana Salatası

Bu yazımızda, nasıl zayıflanır diyenler için zayıflatan salata tariflerinden söz etmeye çalışacağız. Zayıflatan salata tariflerini, özellikle nasıl zayıflanır diyerek zayıflama diyetleri uygulayan kişiler kullanmaktadırlar. Zayıflatan salata tarifleri arasında yer alan lahana salatasının, lahana salatası ile zayıflama amaçlı kullanılabileceğini belirtmemiz gerekmektedir. Lahana salatası zayıflatırmı diyenler için her şeyden önce belirtmeliyiz ki: lahana salatası ile zayıflama olanaklıdır. Çünkü zaten zayıflatan salata taifleri çok fazladır; ayrıca da zayıflatan salata tarifleri arasında yer alan lahana salatası ile zayıflama mümkündür; çünkü, lahana salatasının içeriğinde bulunan lahananın zayıflamaya katkısı çok fazladır, ve bu herkes tarafından bilinmektedir.

Lahana salatası için gerekli malzemeler:
*Tuz
*Pul biber
*Nane
*Bir tatlı kaşığı nar ekşisi
*Bir tane limon
*1.5 çorba kaşığı fındık yağı
*İki diş sarımsak
*Yarım tane mor lahana
*Yedi çorba kaşığı yağsız yoğurt
Lahana salatası ile zayıflama için, lahana salatası zayıflatırmı diyenlere, bu malzemeleri temin etmelerinin sonrasında, lahana salatası nasıl yapılır sorusunun yanıtını da aktaralım:
Lahana salatası nasıl yapılır? Zayıflatan salata tarifleri arasında yer alan lahana salatası tarifi:
Öncelikle lahana dilimlenir, sonrasında da üzerine biraz tuz eklenerek lahananın acılığının gitmesi beklenir. Daha sonra üzerine, yağ, nar ekşisi, ve limon ilave edilir. Başka bir yerde ise dövülmüş sarımsaklar ile birlikte sarımsaklı yoğurt hazırlanır; ve hazırlanan bu sarımsaklı yoğurt lahananın üzerine dökülür. Baharatların da ilave edilmesinin sonrasında lahana salatası hazır olmuş olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.