Zayıflatan Yiyecekler

Diyet Kırmızı Et Yemeklerinden Biri Diyet Izgara Et Tarifi

Bu yazımızda sizlere diyet et yemeklerinden söz etmeye çalışacağız. Diyet kırmızı et yemekleri ile, kurban bayramında siz de midenize bayram yaptırabilir, hem de nasıl zayıflanır sorusunun yanıtı olan zayıflama diyetlerini bozmamış olursunuz. Diyet et yemekleri tarifi olarak bu yazımızda sizlere, diyet ızgara et tarifini vermeye çalışacağız. Diyet kırmızı et yemekleri arasında yer alan diyet ızgara et için gerekli malzemelere öncelikli olarak bakmamız gerekmektedir:

Diyet ızgara et için gerekli malzemeler:
*Karabiber
*Kekik
*Tuz
*Bir tatlı kaşığı zeytinyağı
*Bir tatlı kaşığı susam
*Bir çay kaşığı hardal
*Bir çorba kaşığı ufalanmış bayat ekmek içi
*Bir tane kuzu biftek, ya da külbastı
Diyet et yemekleri, ve diyet kırmızı et yemekleri arasında yer alan diyet ızgara et için diyet et yemekleri tarifini de sizlere hemen şu şekilde aktaralım:
Diyet ızgara et tarifi:
Karabiber, kekik, tuz, susam, ve de bayat ekmek içinin bir kap içerisinde iyi bir şekilde karıştırılması gerekmektedir. Sonrasında, etin her iki tarafına da fırça yardımı ile hardal sürülür, ardından da, kap içerisinde hazırlanmış olan karışımın içerisine hardallı et bulanır. Sonrasında, bir tavanın içerisinde zeytinyağı iyice kızdırılır, ve içerisinde, hazırlanmış olan et kızartılır. Kızaran etin, bir kağıt havlu üzerine konulması; ve fazla yağının alınması gerekmektedir. Bunun sonrasında ise, diyet kırmızı et yemekleri arasında yer alan diyet ızgara etin servisi, sıcak, ya da ılık bir şekilde gerçekleştirilir…
Afiyet olsun…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.