Göbek Eritme

Göbek Eriten İçecek Nasıl Yapılır?

gobek-eriten-icecek-tarifiHepimiz aslında zayıflamanın, aç kalmadan, bazı yiyecek,ve içecekler sayesinde gerçekleşmesini istiyor, ve hiç birimiz, diyet; ya da egzersiz yapmayı sevmiyoruz. Ve bu yazımızda sizlere, bunun gerçekleşmesine yönelik, göbek eriten içecekten söz edeceğiz… Vereceğimiz göbek eriten içecek tarifi ile, sadece dört günde, karın çevresinin on santime kadar inceleceğini söylersek, büyük ihtimalle bu tarif sizin de ilginizi çekecektir… Peki göbek eriten içecek nasıl yapılır? İşte sorunuzun yanıtı…

Göbek Eriten İçecek Tarifi İçin Gerekli Malzemeler

*8.5 bardak su
*1 tane limon
*1 tane salatalık
*10 tane nane yaprağı
*1 tane zencefil

Göbek Eriten İçecek Nasıl Yapılır?

İlk olarak limonu yıkayın; ve ortadan ikiye kesin. Kabuklarının soyulmaması gereken limonun çekirdeklerini çıkartın. Sonrasında, ince ince doğrayacağınız limonu, içerisine suyu koymuş olduğunuz tencereye atın. Sonrasında salatalığı soyun; ve dilimlere ayırıp, limonun da olduğu suyun içerisine atın. Nane yapraklarını güzelce yıkayıp, suyun içerisine onları da ilave edin.

Zencefili soyun; ve dilimlere ayırarak, su içerisine onu da ekleyin. Sonrasında tencerenin kapağını kapatın; ve bir gece boyunca buzdolabında beklemesini sağlayın. Sonrasında süzebilir; ve düzenli olarak dört gün boyunca içebilirsiniz. Göbek eriten içecekten alacağınız sonuç, dördüncü günün sonunda kendini belli etmeye başlayacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.