Göbek Eritme

Göbek Yağlarını Eriten Egzersizlere Kolay Örnekler

göbek yağlarını eriten egzersizlerÇok mu kilo aldığınızı hissediyorsunuz? Ya da çok kilo almadınız, ama karın yağlarınız mı var? Durun canım, hemen panik yapmayın. Göbek yağlarını eritmek için yapabileceğiniz şeylerin sayısı oldukça fazla. Göbek yağlarını eriten hareketler, ve göbek yağlarını eriten egzersizler sayesinde göbek yağlarını eritmek için artık daha fazla düşünmenize gerek kalmayacak. Hep birlikte göbek yağlarını eriten egzersizleri gözden geçireceğiz çünkü, ve isterseniz hiç zaman kaybetmeden başlayalım:

Göbek yağlarını eriten hareketlerin ilki sizin için çok kolay olacak, çünkü göbek yağlarını eriten egzersizler arasında yer alan bu uygulamayı gerçekleştirmek için sadece oturmanız yeterli… Göbek yağlarını eritmek için bir tabure alın; ve dik bir şekilde oturun. Kalçalarınızın sabit bir şekilde tabureye değmesine dikkat ederken, sırtınızın dik, ve gergin olması gerekmektedir. Ellerinizi bacaklarınızın üzerine koyun, ve sonrasında tabureye uygulayabileceğiniz kadar fazla kuvvet uygulamak sureti ile daha engin bir yere oturmak ister gibi baskı uygulayın. Yapmanız gereken sadece bundan ibaret…
Göbek yağlarını eriten egzersizler arasında yer alan bir diğer hareket ise şu şekilde: yine bir yerde dik oturmanız gerekiyor; sonrasında ise ayaklarınızı olabildiğince serbest bırakmanız. Bunun sonrasında yapmanız gereken işlem şu, bacaklarınızı karnınıza doğru olabildiğince çekmek, sonrasında ise geri bırakmak; daha sonra tekrar çekerek yine bırakmak… Ancak bu şekilde bir uygulama gerçekleştirirken üst bedeninizi hareket ettirmemenizin gerekliliğini de belirtmeyi unutmamamız gerekmektedir.
Göbek yağlarını eritmek için gerçekleştirebileceğiniz, daha doğrusu bu yazımız içerisinde sizlere aktaracağımız son hareket ise şu: bir sert zemine yüz üstü uzanın. Sonrasında ise, bakışlarınızı yere sabitlerken sırtınızı da olabildiğince gergin halde bırakın. Bunun sonrasında ellerinizi ensenizde birleştirmek sureti ile göğsünüzü kaldırın, ve gerilebildiğiniz kadar gerilin. Ortalama beş dakika bu şekilde durmanız gerektiğini unutmamalısınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.