Göbek Eritme

Hızlı Göbek Eritme Programı İle Karnınızdan Kurtulun

basenler nasıl giderBu yazımızda sizlere, göbek eritme programı, ve hızlı göbek eritme programı kapsamında, göbek eritme diyet programı, ve bununla birlikte uygulamanız gereken göbek eritme egzersiz programından söz edeceğimizi belirtmemiz gerekmektedir. Eğer siz de göbek eritme programı, ya da hızlı göbek eritme programı ile ilgili bilgi edinmek istiyorsanız, göbek eritme diyet programı, ve göbek eritme egzersiz programını zaman kaybetmeden sizlerle paylaşmaya başlayalım:

Göbek eritme egzersiz programı kapsamında mekik hareketleri uygulayabilirsiniz. Günde iki sefer olmak kaydı ile, sabah ve akşam uygulanan elli mekik hareketi ile, karın bölgesindeki yağlar harekete geçecek, ve kaslarınızın çalışması olanaklı hale gelecektir. Tüm bu etkenler, yağların yanmasını olanaklı hale getirecek olan unsurlar olarak karşımıza çıkmaktadır.
Göbek eritme egzersiz programı kapsamında, sopalı hareketten de yararlanabileceğinizi belirtmemiz gerekmektedir. Bunun için ensenize bir sopa yerleştirmeli, ve sonrasında da sağa, ve sola dönmelisiniz. Bu sayede, karnınızın yan tarafındaki kaslar şekillenecek, ve yağların erimesi olanaklı hale gelecektir.
Göbek eritme egzersiz programı dahilinde, yanlara doğru esneme, ve yan mekik hareketinden de yararlanabileceğinizi belirtmemiz gerekmektedir. Dilerseniz bir de, göbek eritme programı, ve hızlı göbek eritme programı kapsamında göbek eritme diyet programını da sizlere aktarmaya çalışalım:
Göbek eritme diyet programı:
Uyanınca: Bir bardak ballı limonlu ılık su
Kahvaltı: Bir tane şeftali, bir tane elma
Kuşluk: İki parmak taze dil peyniri
Öğle: Rokalı yeşil salata, bir porsiyon ızgara tavuk
İkindi: Dört tane yulaflı bisküvi, bir tane yeşil elma
Akşam: Mevsim salatası, bir dilim tam tahıllı ekmek, beş kaşık zeytinyağlı fasülye yemeği
Yatmadan önce: Bir bardak şekersiz tarçınlı ılık light süt, dört fincan şekersiz bitki çayı
Göbek eritme diyet programı kapsamında tüketilmemesi gereken besinler ise şunlardır: Kızartma, şekerli ve kolalı içecekler, alkol, hayvansal katı yağlar, beyaz şeker, beyaz un, cips, yağlı çerez, çikolata… Hızlı göbek eritme programı kapsamında gündüzleri çok uyumak da yasaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.