Hızlı Zayıflama Diyetleri

Hızlı Zayıflama Diyeti Limonata Diyeti Nasıl Yapılır?

limonata diyetiBu yazımızda sizlere hızlı zayıflama diyeti olarak da bilinen limonata diyeti hakkında bilgiler aktaracağımızı, ve limonata diyeti nasıl yapılır sorusunun yanıtlarından söz edeceğimizi belirtmemiz gerekmektedir. Siz de bir hızlı zayıflama diyeti uygulamak istiyorsanız, limonata diyetinden yardım alabilirsiniz. Peki ama, limonata diyeti nasıl yapılır? Zaman kaybetmeden bilgilerimizin aktarımını sizler için gerçekleştirmeye başlayalım:

Hızlı zayıflama diyeti olarak bilinen limonata diyetinde, biraz sonra yapımını anlatacağımız, limonata adı verilen, ancak hazırlanışı çok da limonataya benzemeyen içecekten gün içerisinde 6 – 12 bardak arasında dilediğiniz kadar tüketmeniz gerekiyor. Bununla birlikte, gün içerisinde aldıklarınız, üretilen mide asiti sayesinde vücuttan kolay bir şekilde atılıyor, ve hızlı zayıflama sırasında yağlarınızdan kolaylıkla kurtulabiliyorsunuz. Fakat bunun yanında, kaslarınızın da limonata diyeti ile zayıflayacağını belirtmemiz gerekmektedir. Maksimum on gün uygulanması önerilen limonata diyetinde, kalp, ve beyin gibi organlarınızın yakacağı enerji miktarını azaltacağını da unutmamalısınız.
Limonata diyeti nasıl yapılır demeden önce, midenizde herhangi bir problem varsa, tavsiyon sorunları, ya da kalp problemleri yaşıyorsanız, genel olarak çok sağlıklı değilseniz; ya da gün içerisinde çok enerji harcıyorsanız, limonata diyetini uygulamamanız gerektiğini hatırlatmamız gerekecektir. Tüm bu uyarılara karşın hızlı zayıflama diyetini uygulamak istiyor, ve limonata diyeti nasıl yapılır diyorsanız, hiç zaman kaybetmeden içeceği nasıl hazırlamanız gerektiğini ölçüleri ile birlikte malzemeleri aktararak belirtelim:
On çay kaşığı acı biber
Bir bardak akçaağaç pekmezi
Bir bardak limon suyu
İki litre su
Bu malzemelerin tamamını karıştırmalı, güzelce çalkalamalı, sonrasında ise, gün içerisinde en az 6, en çok 12 bardak olmak kaydı ile içmelisiniz. Limonata diyeti yaparken ayrıca, sabah uyandığınızda bir bardak tuzlu su, gün içerisinde bir fincan sinameki çayı, ve yatmadan önce bir fincan yeşil çay içmeyi unutmamanız gerekmektedir. En çok on gün uygulamanız gereken limonata diyetini, sonrasında bir hafta ara vererek uygulamaya devam etmelisiniz, ancak yeterli sonucu aldıysanız, limonata diyetini ikinci kez uygulamanıza gerek bulunmamaktadır.
Hızlı zayıflama diyetini yaparken hissettiğiniz mide ağrısı, kramp, halsizlik… gibi belirtilerde, mutlaka limonata diyetini bırakmanız gerekmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.