Göbek Eritme

Karın Toparlayıcı Krem İle Daha Düzgün Bir Karın

karın toparlayıcı maskeBu yazımızda sizlere, doğal yöntemlerle bölgesel zayıflama bilgileri arasında yer alan, karın toparlayıcı krem, ve karın toparlayıcı maske önerisinde bulunacağımızı belirtmemiz gerekmektedir. Eğer siz de doğal yöntemlerle bölgesel zayıflamayı denemek istiyorsanız, hiç zaman kaybetmeden, karın toparlayıcı maske; ya da diğer adı ile karın toparlayıcı krem için gerekli bilgileri aktarmaya başlayalım:

Doğal yöntemlerle bölgesel zayıflama adına yapılmasıgereken karın toparlayıcı maske, karın yağlarının yakılmasını değil, sadece sıkılaşarak toparlanmasını; ve karın bölgesinin güzel bir görünüme sahip olmasını sağlamak adına, haftada iki sefer uygulanmalıdır. Peki karın toparlayıcı krem için gerekli maskeler nelerdir?
İki çay bardağı yeşil çay
Bir çorba kaşığı pul biber
Bir tatlı kaşığı biberiye yağı
Bir çorba kaşığı üzüm çekirdeği yağı
Bir çorba kaşığı portakal yağı
Bir çorba kaşığı kakao yağı
Bir çorba kaşığı ozon yağı
İki su bardağı kil
Karın toparlayıcı kremin hazırlanması için ise şu noktalar izlenmelidir: İlk olarak kil geniş bir kap içerisine alınır. Yeşil çay, başka bir yerde iki dakika kaynatılarak, sonrasında da bir dakika bekletilip kilin içerisine ilave edilir. Güzelce karıştırılarak bir bulamaç elde edilir. Sonrasında ise, önce yağlar, daha sonra ise pul biber, karışımın içerisine ilave edilir. Ve yeniden güzelce karıştırılan malzemelerin, karın bölgesine yayılarak sürülmesi gerekmektedir. Yedirme işleminin tamamlanmasından sonra bir süre karın bölgesinde bekletilen karışımın, daha sonra ise ılık su ile durulanarak bölgeden çıkartılması gerekmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.