Göbek Eritme

Karın Yağlarını Eritmek İçin Yapılması Gereken Egzersizlere Öneriler

karın yağlarını eritmek için hangi hareketler yapılmalıBu yazımızda sizlere, karın yağlarını eritmek için hangi hareketler yapılmalı, ve göbek yağlarını eritmek için hangi egzersizler yapılmalı sorularının yanıtları arasında yer alan, karın yağlarını eritmek için yapılması gereken egzersizlerden söz edeceğimizi belirtmemiz gerekmektedir. Eğer siz de karın yağlarını eritmek için hangi hareketler yapılmalı, ya da göbek yağlarını eritmek için hangi egzersizler yapılmalı diyorsanız, zaman kaybetmeden karın yağlarını eritmek için yapılması gereken egzersizlerden sizlere söz etmeye başlayalım:

Karın yağlarını eritmek için yapılması gereken egzersizlerden ilki için, öncelikli olarak elinize ağırlıklarınızı alın, sonrasında da pilates topunun üzerine oturun. Bir kaç adım ileri gidin, ve pilates topunun, baş, ve omuzlarınızın altına gelmesini sağlayın. Bu şekilde iken, her iki kolunuzu, saat yönünde, 360 derece olmak kaydı ile iki sefer döndürün.
Karın yağlarını eritmek için hangi hareketler yapılmalı diyenler için önereceğimiz bir diğer uygulama: yüz üstü yere uzanın. Dizlerinzi karnınıza doğru çekerek bükün, dizlerinizin altına pilates topunu yerleştirin. Kollarınızı yere koyarak düşmemek üzere dengeyi sağlayın. Ardından da sağa doğru dönmeye çalışın. Sonrasında ise, uygulamaya başladığınız pozisyona geri dönün.
Göbek yağlarını eritmek için hangi egzersizler yapılmalı sorusunun yanıtları arasında yer alan bir diğer uygulama ise şu şekildedir: Pilates topunun olabildiğince kenarına oturulur. Ancak bunun öncesinde ele ağırlıkların alınması gerekmektedir. Ayaklar aralıklı olarak yere basılarak denge sağlanır. Sonrasında öne doğru eğilinir, ve kollar ise gergin bir şekilde geriye doğru uzatılır.
Sırt üstü yere uzanın. Pilates topunu, dizinizin alt kısmından itibaren kullanın. Omuzlarınız yere yapışık olsun. Bilekleriniz ise yere dönük dursun. Beliniz, ve sonrasının havada olmasına dikkat edin. İlk olarak bir bacağınızı kaldırarak havada daire çizdirin, sonrasında da diğer bacağınız ile daire çizmeye çalışın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.