Kalça Eritme

Kalça Sıkılaştırma Yöntemleri Arasında Yer Alan Kalça Sıkılaştırma Hareketleri

Bu yazımızda sizlere kalça sıkılaştırma yöntemleri arasında yer alan kalça sıkılaştırma egzersizleri, ve kalça sıkılaştırma hareketlerinden söz edeceğimizi belirtmemiz gerekmektedir. Eğer ki sizin de aklınızda kalça sıkılaştırma yöntemlerine dair bir takım sorular var ise, gelin kalça sıkılaştırma egzersizleri, ve kalça sıkılaştırma hareketlerini birlikte gözden geçirelim:

Pek çok bayanın ideal olarak gördüğü masa başı işler, aslında kalça sıkılaştırma yöntemleri arasında yer almıyor. Kalça sıkılaştırma yöntemleri ile ilgili bilgiler edinirken ilk olarak, uzun süreli oturmamanızın gerektiğini hatırlatmalıyız. Eğer bilgisayar başında bir işiniz var ise, mutlaka belirli zaman aralıklarında bulunduğunuz yerden kalkmak için kendinize bahaneler üretmelisiniz. Aksi halde kalçalarınız gevşeyecek, ve yağ birikimi gerçekleşecektir.
Kalça sıkılaştırma hareketleri arasında sürekli uygulayabileceğiniz bir yöntem, oturduğunuz yerde dahi olsa kalçalarınızı sıkmak, sonrasında da bırakmak. Bu sayede, kalça sıkılaştırma hareketlerinden bir tanesini rahat bir şekilde uygulamış olacağınızı unutmamalısınız.
Kalça sıkılaştırma egzersizlerinden bir diğeri ise merdiven çıkmak, ve inmek. Asansör ile evinize çıkmak yerine merdivenleri kullanırsanız, kalça sıkılaştırma yöntemlerinden bir tanesini daha uygulamış olacağınızı unutmamalısınız.
Kalça sıkılaştırma egzersizleri arasında yer alan diğer detayın ise yokuş çıkmak olduğunu belirtmeliyiz. Bunun yanında, eğer arzu ederseniz geri geri yürümeyi de deneyebilirsiniz, bu da kalça sıkılaştırma yöntemleri arasında değerlendirilmektedir.
Kalça sıkılaştırma egzersizlerinin mutlaka acele edilmeden gerçekleştirilmesi gerektiği unutulmamalıdır. Aksi halde gereken sonucu elde edemeyeceğinizi belirtmeliyiz; yani ne kadar çabuk bitirip o kadar hızlı işinize geri dönerseniz sizin için o kadar iyi değildir.
Kalça sıkılaştırma yöntemleri arasında yer alan diğer detay ise kalçaların esnetilmesi. Bunu yarım dakikalık sürelerle yapmalı, ve kaslarınızı, sizi çok rahatsız etmeyecek şekilde gererek gerçekleştirmelisiniz.
Kalça sıkılaştırma hareketleri arasında kardiyo egzersizlerinden de yararlanmanızı önermekteyiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.