Bölgesel Zayıflama

Termal Sauna Şort

termal tuzBu yazımızda sizlere termal tuz, ve termal sauna şort hakkında bilgilerden söz etmeye çalışacağız. Termal sauna şort ne işe yarar, termal tuz faydaları nelerdir gibi soruların detaylı yanıtlarını yazımızın ilerleyen bölümlerinde bulabilirsiniz. Eğer sizin de zayıflamaya ihtiyacınız var, ama bölgesel zayıflamayı hedefliyorsanız, gelin bilgilerimizi birlikte gözden geçirelim…

Termal Sauna Şort Nedir?

Özellikle karın, ve basenlerin zayıflatılmasına yönelik olarak üretilmiş ürünlerden olan termal sauna şort, günde 3 – 4 saat kullanılabilir. Kullanım zamanının ise uyku, ya da günlük hayat olarak belirlenmesinin bir sakıncası bulunmaz. Termal sauna şort sayesinde, vücut ısınız artmadan terler, dolayısı ile hem fazlalıklarınızdan kurtulur, hem de vücudunuzdaki zararlı maddelerin atılımını gerçekleştirmiş olursunuz.

Termal sauna şortu kullanırken dikkat etmeniz gereken önemli detaylar arasında, çok sıkı olmamasının gerekliliği yer almaktadır. Kullanım sonrasında duş almalısınız, duş sırasında ise vücudunuza masaj yapacak olursanız, selülitlerinizden kurtulmanızın da daha kolay olacağını belirtebiliriz.

Termal Tuz Faydaları Nelerdir?

Termal sauna şortun etkisini arttıran termal tuzun ödem söktürücü etkisi bulunmaktadır. Bu anlamda termal tuz kullanımı şu şekilde gerçekleştirilir: Bir çay bardağı suyun içerisine bir tatlı kaşığı termal tuz ilave edilir. Ardından vücudun problemli bölgelerine sürülür; ve kuruması için beklenir. Sonrasında ise termal sauna şort giyilerek, her ikisinin birlikte, zayıflama adına etki göstermesi için ortalama dört saat beklenir. Sonrasında mutlaka duş alınmalıdır.

Termal sauna şortu her gün değil, kirlendiğini düşündüğünüz zamanlarda, makinede değil, elinizde ılık su, ve beyaz sabun ile yıkamalısınız. İstediğiniz sonucu elde etmenin sonrasında kullanmayı bırakacağınız termal sauna şortu, gerek duyduğunuzda yeniden kullanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.