Kalori Cetveli

Kolay Bir Şekilde Günde 100 Kalori Yakmak Mümkün

bacak inceltme hareketleriGünde 100 kalori yakmak istiyorum diyenler için bu yazımızda, günde 100 kalori yakmanın yollarından söz edeceğimizi, ve günde 100 kalori yakmak ile ilgili bir kaç ipucu vereceğimizi belirtmemiz gerekmektedir. Eğer siz de günde 100 kalori yakmak istiyorum diyorsanız, zaman kaybetmeden günde 100 kalori yakmak için, günde 100 kalori yakmanın yollarını sizlere aktarmaya başlayalım:

Günde 100 kalori yakmanın yolları arasında ilk olarak, günde bir mil yürüyüş, ya da koşu yapabileceğinizi belirtmemiz gerekmektedir. Ve bu noktada hızın da önemi büyüktür. Ne kadar hız, o kadar etkin sonuç anlamına gelmektedir.
Günde 100 kalori yakmak istiyorum ama masa başı işte çalışıyorum diyorsanız, oturduğunuz yere bir egzersiz topu koymalı, ve iki saat boyunca onun üzerinde oturmalısınız. İki saatte, oturduğunuz yerde 100 kaloriyi bu şekilde yakabilirsiniz.
Günde 100 kalori yakmak istiyorum diyenlerin kısa zamanda çok egzersiz yapmaları da önemli. Mesela, beş dakika koşu, beş dakika çömelerek kalkmak, iki dakika kolları çalıştırmak… gibi kısa süreli; ancak huzlu şekilde egzersiz yapmak, size yarım saat içerisinde 100 kalori yaktırabilir.
Günde dört bardak soğuk su içmek de, hızlı bir şekilde içilmesi halinde 100 kalorinin yakılabileceği anlamına gelmektedir. Vücudunuz, içtiğiniz soğuk suyu ısıtırken, siz kalori yakımı gerçekleştirmiş olur, ama bunun farkına bile varmazsınız.
Yeşil çayı sıcak şekilde üç bardak içer, ve bu sayıyı gün içerisine eşit olarak dağıtırsanız da günde 100 kalori yakmak sizin için olanaklı hale gelecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.