Neden Zayıflayamıyorum

Neden Kilo Veremiyorsunuz? Bilmek İsterseniz Buyrun…

Neden kilo veremiyorsunuz? Bunu hiç düşündünüz mü? Neden kilo veremiyorum sorusunun yanıtları arasında yer alan bazı unsurlardan bu yazımızda sizlere söz edeceğimizi belirtmemiz gerekmektedir. Eğer sizin de neden zayıflayamıyorum, ya da neden kilo veremiyorum gibi sorularınız var ise, neden kilo veremiyorsunuz, bu sorunun yanıtına birlikte bakmamız gerekiyor demektir. O halde hemen bakalım:

Neden kilo veremiyorum sorusunun yanıtları arasında her şeyden önce hareketsizlikten söz etmek gerekmektedir. Sekiz saatten fazla uyumamak, asansör kullanımını sınırlandırmak, arabaya binmek yerine yürümek sayesinde, neden zayıflayamıyorum sorusunun yanıtlarından bir tanesinden kurtulabilirsiniz.
Neden kilo veremiyorum sorusunun yanıtları arasında yer alan bir diğer unsurun da geceleri yediğiniz kalorisi yüksek olan besinler olduğunu hatırlamanız gerekmektedir. Bu anlamda, günün stresini, akşam oturduğunuz yerde bir şeyler yiyerek atmaktan kesinlikle kaçınmanız gerekiyor demektir.
Neden kilo veremiyorsunuz, bunun yanıtını hala bulamadığınızı düşünüyorsanız, size, yeterince kalsiyum almıyor olabileceğinizden de söz etmemiz gerekmektedir. Kalsiyumun sadece kemik gelişiminde kullanılan bir mineral olduğunu düşünüyorsanız büyük yanılgı içerisindesiniz demektir. Kalsiyum tüketimi sizin sağlıklı zayıflamanız için de gerçekleştirilmesi gereken bir unsur olarak karşımıza çıkmaktadır…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.