1 Ayda 6 Kilo Verdiren Diyetler

Protein Diyeti Nasıl Yapılır? Protein Diyeti Listesi

Bu yazımızda sizlere protein diyeti hakkında bilgiler vermeye çalışacağız. Protein diyeti nasıl yapılır diyenler için vereceğimiz protein diyeti listesi ile birlikte, protein diyeti ile kaç kilo verilir diyenler için de, bu sorunun yanıtını vermeyi amaçlamaktayız. Kısacası, protein diyetini yakından tanıyacaksınız. O halde, protein diyeti ile ilgili bilmeniz gerekenleri sizlere aktarmaya başlayalım:

Protein diyeti ile kaç kilo verilir sorusunun yanıtını merak edenler, protein diyeti listesine kesinlikle kızartma, makarna, pilav, şeker; ve beyaz un kullanımı dahil etmediğiniz sürece, protein diyeti listesi sizin için, 1 ayda 6 kilo verdiren diyet niteliği taşıyacaktır. Protein diyeti ile kaç kilo verilir diyenler, protein diyeti ile altı kiloyu bir ay içerisinde rahatlıkla verebilirler. Protein diyeti listesini, üst üste iki aydan fazla uygulamamanız önerilmektedir.
1 ayda 6 kilo verdiren diyet özelliği taşıyan protein diyetini kimlerin uygulamaması gerektiğine de bakmak istersek: kolesterol problemi yaşayanlar, üresi yüksek olanlar; ve, kalp damar sorunu yaşayan kişilerin protein diyetini uygulamamaları gerekmektedir. Protein diyetini uygulayacak olan kişilerin, bir diyetisyen onayı almalarını da önerdiğimizi belirtmek isteriz. Eğer protein diyeti listesi uygularken, merdivenleri asansör yerine kullanır, ayaklarınızı da araba yerine kullanırsanız, daha etkin sonuç alacağınızı belirtmemiz gerekmektedir.
Protein diyeti, ve 1 ayda 6 kilo verdiren diyeti sizlere yeterince tanıttığımızı düşünüyoruz, peki ama protein diyeti nasıl yapılır? Hiç zaman kaybetmeden protein diyeti listesini sizlere aktaralım:
Protein diyeti nasıl yapılır? Protein diyeti listesi:
Uyanınca:
Bir buçuk bardak su
Sabah kahvaltısı: Bir dilim kepekli ekmek, bir tane haşlanmış yumurta, Bir dilim yağsız ve tuzsuz beyaz peynir, bir bardak şekersiz çay..
Ara öğün: Bir fincan şekersiz kahve, beş tane kuru kayısı
Öğle yemeği: Bir dilim kepekli ekmek, bir tabak domates salatası, Bir porsiyon et ya da tavuk yemeği
İkindi: Kepekli ya da yulaflı bisküvi ya da diyet bisküvi, bir fincan yeşil çay
Akşam yemeği: Bir dilim kepek ekmeği, bir kase çorba, yeşil salata, ızgara et
Yatmadan önce: İki porsiyon meyve, bir bardak süt
Protein diyeti nasıl yapılır diyenler, protein diyetini uygularken, olabildiğince fazla su içmeyi, ve mümkün olduğunca çok hareket halinde olmayı unutmamanızı öneriyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.