1000 Kalorilik Diyetler

1 Haftada 3 Kilo Nasıl Verilir? Tek Gıda Rejimi 1 Haftada 3 Kilo Verme Diyeti

Bu yazımızda sizlere tek gıda rejimi önerisinde bulunacağız Tek gıda rejimi yapmak isteyenler, 1 haftada 3 kilo nasıl verilir diyenler, 1000 kalorilik diyet bilgileri hakkında merak sahibi olanlar, bu yazı, sizin tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak nitelikte. 1 haftada 3 kilo verme diyeti olarak da isimlendirilen tek gıda rejimi sayesinde, 1000 kalorilik diyet uygulaması ile birlikte, 1 haftada 3 kilo nasıl verilir sorusuna yanıt bulabileceksiniz. İsterseniz zaman kaybetmeden sizlere, 1 haftada 3 kilo nasıl verilir sorusunun yanıtını verelim:

1 haftada 3 kilo verme diyeti olarak isimlendirilen tek gıda rejimi, 1000 kalorilik diyet olmakla birlikte, 1 haftada 3 kilo nasıl verilir sorunuzun yanıtı olacak. 1000 kalorilik diyet, tek gıda rejimi olması dolayısı ile bir haftadan fazla uygulanmamalı, ve günde en az dört bardak su ile birlikte uygulanmalıdır. 1 haftada 3 kilo verme diyetinde,, salatalarınıza sirke, baharat; ve dilediğiniz bitkileri ilave edebilir, ve bununla birlikte, yemeklerde de aynı malzemelerin kullanımlarını rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. Tek gıda rejiminde tek yönlü beslendiğinizi unutmamalı, yiyeceklerinizi buna göre seçmelisiniz.

1 haftada 3 kilo verme diyeti, 1000 kalorilik diyet:

1. Gün:
Tüm gün boyunca, istenilen meyvelerin tamamı tüketilebilir, fakat muz, kesinlikle yenilmemelidir.

2. Gün:
İstenildiği kadar sebze yemeği yenilebilir, fakat patates yemeğinin yenilmemesi gerekmektedir.

3. Gün:
İstenildiği kadar meyve, ve sebze yenilebilir, fakat, muz ve patates tüketilmemelidir.

4. Gün:
Beş bardak süt içilebilir; ve beş tane muz tüketilebilir.

5. Gün:
Haşlanmış sebze tüketimi sınırsız olarak gerçekleştirilebilirken, öğle ve akşam yemeklerinde, ızgara biftek, balık; ya da tavuk tüketimi gerçekleştirilebilir.

6. Gün:
Havuç, kereviz, lahana, ve domates gibi çiğ yenilebilecek sebzeler tüketilebilir, bunun yanında ızgarada pişirilmiş iki parça biftek öğle ya da akşam yemeğinde tüketilebilir.

7. Gün:
Beşinci gün ile aynı…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.