3 Günde 1 Kilo Verdiren Diyetler

3 Günde 2 Kilo Verdiren Domates Diyeti

domates diyeti nasil yapilirZayıflamak isteyenlerin yaz aylarında rahatlıkla uygulayabilecekleri Domates Diyeti hakkında detayları bu yazımızda sizlere aktarmak istedik. 3 Günde 2 Kilo Verdiren Diyet programı olma özelliğini taşıyan domates diyeti nasıl yapılır? Sadece zayıflamaya katkısı olmayan domates diyeti, içeriğinde bukundurduğu Likopen sayesinde kanser riskini azaltırken, bol kafein; ve sigara tüketenler için vücut detoksu yapma etkisi de göstermektedir. Ancak, 3 günde 2 kilo verdiren diyet programı olma özelliğini gösteren domates diyetinin, 3 günden fazla yapılması sakıncalıdır; aynı zamanda, diyet sırasında, günde en az 2 litre su içilmesi; ve en az 45 dakika tempolu yürüyüş yapılması da gerekmektedir. Şimdi gelin domates diyeti listesini de gözden geçirelim:

Domates Diyeti Nasıl Yapılır?

Uyanınca: 1 bardak domates suyunu taze şekilde sıkıp, içerisine kuru nane karıştırarak tüketin.
Kahvaltı: Bir bardak biberiye çayı; ve iki tane domates
Öğle Yemeği: Kırmızı biber, marul, ve domatesle hazırlanmış salata, üzerine de, limon suyu, ve az miktarda zeytinyağı ile hazırlanmış salata sosu ilave edin.
İkindi: Uyandığınızda içmiş olduğunuz kuru naneli domates suyundan bir bardak daha içi. Ancak taze hazırlanmış olması gerektiğini unutmayın.
Akşam Yemeği: Öğle yemeğinde tüketmiş olduğunuz salatanın aynısını tüketin.
Yatmadan: Uyandığınızda, ve ikindi ara öğününde tüketmiş olduğunuz kuru naneli domates suyundan hazırlayarak bir bardak için.

Herhangi bir sağlık probleminiz varsa, domates diyetini uygulamadan önce doktorunuza danışmayı ihmal etmeyin. Gün içerisinde acıktığınızda, her seferinde biri olmak üzere, vermiş olduğumuz listedeki yiyecekleri bir kere tüketebilirsiniz:
• 1/2 domates
• 2 bardak maden suyu
• 1 tane havuç
• 1/2 limon kabuğu
• 5 nane yaprağı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.