3 Günde 3 Kilo Verdiren Diyetler

3 Günde 3 Kilo Vermek İçin Soğan Çorbası Diyeti

Bu yazımızda sizlere, 3 günde 3 kilo nasıl verilir sorusunun yanıtlarından söz edeceğimizi belirtmemiz gerekmektedir. 3 günde 3 kilo vermek için uygulanması gereken 3 günde 3 kilo diyetinin adının soğan çorbası diyeti olduğunu belirtelim. Ve 3 günde 3 kilo nasıl verilir diyenler için 3 günde 3 kilo diyeti olan soğan çorbası diyetini anlatıp, 3 günde 3 kilo vermek için bilmeniz gerekenlere birlikte bakalım:

3 günde 3kilo nasıl verilir diyenler, 3 günde 3 kilo diyeti olan soğan çorbası diyeti ile ilgili şunu bilmelidirler ki, 3 günde 3 kilo vermek için uygulanan soğan çorbası diyeti, 500 kalorilik diyetler arasında yer almaktadır; ve üç günden fazla uygulanmamalıdır. Bunun yanında, diyet uzmanları tarafından önerilmeyen zayıflama diyetleri arasında yer aldığını da belirtmemiz gerekmektedir.
3 günde 3 kilo nasıl verilir diyenler, uygulayacakları soğan çorbası diyeti ile yağ kaybı yaşamayacaklarını, vücutlarından eksilecek olan şeyin daha çok su, ve kas olacağını belirtmemiz gerekmektedir. Bu nedenle, 3 günde 3 kilo vermek sureti ile zayıf görünürsünüz, ancak şunu da unutmamalısınız ki, devam etmeniz halinde, metabolizma hızınız yavaşlayacak, kilo verme süreciniz duracak; sonrasında ise kilo almaya başlayacaksınız. Bu nedenle, soğan çorbası diyetini kesinlikle üç günden fazla uygulamamanızı bir kere daha belirtiyoruz.
Soğan çorbası diyeti için hazırlayacağınız soğan çorbasının içerisinde altı adet kuru soğan, yarım kilo bezelye, yarım kilo kabak, ve gerektiği kadar yağ içermeyen et suyu, baharat, limon suyu yer almalı. Soğan çorbası içerisinde yağ kullanılmamalı. Bu şekilde hazırlanacak olan soğan çorbası, hem idrar söktürücü etkisi, hem de kasları çalıştırma özelliği ile, 3 günde 3 kilo vermek adına işinize yarayacaktır.
3 günde 3 kilo nasıl verilir diyerek 3 günde 3 kilo vermek isteyenler için 3 günde 3 kilo diyeti, ve soğan çorbası diyetini anlatmaya başlayalım:

1. Gün:
Sabah kahvaltısı:
Bir fincan şekersiz çay, elli gram beyaz peynir
Öğle yemeği: İstenildiği kadar soğan çorbası, ve meyve
Akşam yemeği: İstenildiği kadar meyve ve soğan çorbası

2. Gün:
Sabah kahvaltısı:
İstenildiği kadar soğan çorbası ve meyve
Öğle yemeği: İstenildiği kadar soğan çorbası ve meyve
Akşam yemeği: istenildiği kadar soğan çorbası, ve et

3. Gün:
Sabah kahvaltısı:
İstenildiği kadar soğan çorbası, ve meyve
Öğle yemeği: İstenildiği kadar meyve; ve soğan çorbası
Akşam yemeği: İstenildiği kadar meyve, ve soğan çorbası

Soğan çorbası diyetin uygulayacak olan, fakat sağlık sorunları bulunanlar, 3 günde 3 kilo diyetini uygulamadan önce mutlaka doktorlarına danışmalıdırlar. Eğer 3 günde 3 kilo vermek için uygulanan soğan çorbası diyeti sırasında bir sağlık sorunu ile karşılaşılırsa, 3 günde 3 kilo diyeti bırakılmalıdır…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.