Zayıflama Diyetleri Sırasında Diyet Yaparken Acıkınca Ne Yapmalı?

Pek çok kişi, zayıflama diyetlerini uyguladığı sırada, diyet yaparken acıkıyorum, ya da diyet yaparken çok acıkıyorum demektedir. Eğer siz de, diyet yaparken acıkmak gibi bir durum ile karşı karşıya iseniz, diyet yaparken acıkınca ne yapmalı sorusunun yanıtlarını bilmeniz gerekmektedir. Diyet yaparken acıkıyorum; diyet yaparken çok acıkıyorum diyenler için soralım: Diyet yaparken acıkınca ne yapmalı?


Diyet yaparken acıkıyorum diyenler, diyet yaparken acıkmak normal. Ancak diyet yaparken çok acıkıyorum diye kesinlikle, açlık hissettiğiniz anda yemeklere saldırmamalı, hatta mutfağa gitmemelisiniz. Diyet yaparken acıkmak gibi bir sorun ile karşılaştığınızda, on dakika oturun, derin derin nefes alın, ve diyet yaparken acıkınca ne yapmalı sorusunun ilk yanıtını da uygulamış olun. Bu zaman zarfında açlığınızı bastırabilmeniz muhtemel…
On dakikalık zaman diliminin dolması halinde, hala, diyet yaparken acıkmak sorunundan kurtulamadığınızı düşünüyorsanız, o zaman yapmanız gereken, bir bardak su ile midenizi doldurup şansınızı denemektir. Eğer diyet yaparken acıkınca ne yapmalı sorusunun yanıtları arasında yer alan su ile açlığınızı bastırabiliyorsanız, ne mutlu size…
Diyet yaparken acıkınca ne yapmalı sorusunun yanıtları arasında yer alan bir diğer unsur da bir dilim limonun suyunu içmektir. Diyet yaparken çok acıkıyorum diyen pek çok kişi, diyet yaparken acıkmak ile ilgili sorununu bir dilim limon ile rahatlıkla aşabilmektedir.
Diyet yaparken acıkıyorum diyenlerdenseniz, öğünlerinizi sık; ama az şey yiyerek düzenlemeniz gerektiğini belirtmeliyiz. Bu sayede, diyet yaparken çok acıkıyorum demek gibi bir durum ile karşılaşmamış olursunuz.
Diyet yaparken çok acıkıyorum diyen kişiler, diyet yaparken acıkmak ile ilgili sorunlarını çözmek için hareket sürelerini de arttırabilirler. Hem de arttırılan hareket miktarı, zayıflama diyetlerinden daha etkin sonuç elde edilmesini olanaklı hale getirecektir.

Bunlar Da İlginizi Çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yandex.Metrica Gizlilik Politikası