Sizce Yemeklerden Önce Su İçmek Zayıflatırmı?

mayasız diyet listesiBu yazımızda sizlere, yemeklerden önce su içmek zayıflatırmı; ve yemekten önce su içmek zayıflatırmı sorularının yanıtları arasında yer alan yemekten önce su içmek ile ilgili bilgilerden söz edeceğimizi belirtmemiz gerekmektedir. Eğer siz de, yemekten önce su içmek zayıflatırmı, ya da yemeklerden önce su içmek zayıflatırmı diyorsanız, zaman kaybetmeden, yemekten önce su içmek ile ilgili bilgilerin aktarımını gerçekleştirmeye başlayalım:


Yemekten önce su içmek zayıflatırmı diyenler için, bu uygulamanın, yemek sırasında alınacak olan kalorinin azalmasına, ve bunu, mideyi şişirerek tokluk hissi vermesi dolayısı ile gerçekleştirmesine yaradığını belirtmemiz gerekmektedir. Bildiğiniz gibi zayıflama diyetlerinin kalorileri ne kadar düşük olursa, o kadar çok zayıflandığına inanıldığı gibi bir gerçek bulunmaktadır. Yemeklerden önce su içmek, içilen suyun yarım litre, ve biraz da ulık olması, hem karnınızı tok hissettirecek, hem de sindirimin biraz daha yavaş gerçekleşmesini olanaklı hale getireceğinden daha geç acıkmanızı sağlayacaktır.
Diyelim ki siz, yemeklerden önce yarım litre su içmeyi kendiniz için alışkanlık haline getirdiniz. Eğer ki, sizin gibi zayıflamak isteyen, hatta bunun için çırpınan bir yakınınız varsa, kendinizi onunla karşılaştırdığınızda, sizin beş kilo daha fazla verdiğinizi rahatlıkla görebileceksiniz.

Bunlar Da İlginizi Çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yandex.Metrica Gizlilik Politikası