Zayıflama Hakkında Herşey

Zayıf Görünmek İçin Ne Giyilmeli? Zayıf Gösteren Kıyafet Hileleri

zayıf gösteren kıyafet hileleriBu yazımızda sizlere, zayıf görünmek için ne giyilmeli, zayıf görünmenin sırları nelerdir… gibi soruların yanıtları arasında yer alan, zayıf gösteren kıyafet hileleri ile ilgili bilgilerin aktarımını gerçekleştireceğimizi belirtmemiz gerekmektedir. Eğer siz de zayıf görünmenin sırlarını merak ediyor, ve zayıf görünmek için ne giyilmeli diyorsanız, zaman kaybetmeden zayıf gösteren kıyafet hilelerinin aktarımını sizler için gerçekleştirmeye başlayalım:

Zayıf gösteren kıyafet hileleri arasında, karnın üst, omuzların alt kısımlarının ince görünmesi için, kalın askılı giysilerin tercih edilmesi gerektiği bilinmelidir. Askısız, ya da straptez giysilerden ise uzak durulması gerekmektedir. Kıyafetin yakasının ise V olması gerekmektedir. Zinciri uzun, taşları küçük olan bir kaç kolyeyi üst üste takabilirsiniz. Böylelikle dikkati takılarınıza çekmiş olursunuz. Küpeleriniz ise uzun, ve ince olmalı. Metal bilezik, ya da kelepçe şeklinde bileklikler de kullanabilirsiniz. Etek bluz şeklinde giyinecekseniz, ya da pantolon bluz tercihiniz olacaksa, bluzün renginin etek, ya da pantolondan biraz daha koyu olmasına dikkat edin.
Basenlerinizin geniş olduğunu düşünüyorsanız, dikkati belinize çekmelisiniz. Bunun için, kemer olarak kurdele, ya da kuşak kullanabilirsiniz. Basen bölgesinde detay bulunmaması gereken kıyafetlerinizin rengi tek olmalı, yani elbise desenli, ya da bluz sarı, etek siyah olmamalı da, tüm giysileriniz mavi olmalı örneğin. Ancak yine de renkli giyinmek istiyorsanız, renklerin, belin üst kısmında olmasına dikkat edin.
Eğer belirli bir bölgeden değil de, tüm vücudunuzdan şikayetçi iseniz, ve zayıf görünmenin sırlarında zayıf gösteren kıyafet hilelerini merak ediyorsanız, bu noktada tek renk kıyafetlere yine önem vermelisiniz. Ancak giysileriniz kesinlikle çok dar olmamalı, ve üstünüze yapışmamalı. Kumaş olarak şifon, ya da sateni, renk olarak ise siyahı tercih edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.