Ben Neden Zayıflayamıyorum Diyenler İçin Önerilen Zayıflama Yolları

Bu yazımızda sizlere, neden zayıflayamıyorum, ve ben neden zayıflayamıyorum sorularının yanıtlarından söz edeceğimizi belirtmemiz gerekmektedir. Zayıflama yolları hakkındaki yanlış bilgilerinizin, ben neden zayıflayamıyorum sorusuna yanıt olduğunu belirtmemiz gerekmektedir. Dilerseniz siz telaş yapmadan, zayıflama yollarından sizlere kısaca söz edelim, ve ben neden zayıflayamıyorum sorusunun yanıtlarını bulmanıza yardımcı olalım:


Her şeyden önce, neden zayıflayamıyorum diyorsanız şu bilgiye sahip olmanız gerekmektedir: zayıflama yolları sadece, akşamları uyumadan önce yemek yememek ile bağlantılı değildir. Zayıflama yollarından en önemlisi, gün içerisinde ne kadar kalori almanız gerekiyorsa, bunu eşit öğünlere bölmenizin gerekliliğinden geçmektedir. Eğer 1200 kalorilik zayıflama diyetlerinden birini uyguluyorsanız, ana öğünleri 300 kalori şeklinde dağıtmalı, ara öğünlerde ise 100 kalorilik besin tüketimi gerçekleştirmelisiniz. Bu şekilde, neden zayıflayamıyorum sorusunun yanıtlarını merak etmek durumunda kalmayacağınızı bilmelisiniz.
Zayıflama yolları arasında yer alan metabolizma artışı için, sık sık yemek yemeniz söyleniyor diye, sürekli ne bulursanız yememelisiniz. O zaman, daha çok ”ben neden zayıflayamıyorum” dersiniz. Bu nedenle, yiyecekleriniz, biraz önce de belirttiğimiz gibi, eşit aralıklarla, ve dengeli bir şekilde tüketilmeli, öğünlerin arası boş bırakılmamalı, ancak tüketilecek besinler ara öğünler için özenle seçilmelidir.
Zayıflama yolları arasında bir seçim yaparak neden zayıflayamıyorum sorusunun yanıtlarını bulmak istiyorsanız, daha az karbonhidrat tüketimi gerçekleştirebilirsiniz. Böylelikle vücudunuzdaki yağ yakımının hızlanacağını, ve verdiğiniz kiloların da yağlardan gideceğini bilmeniz gerekmektedir. Ancak az karbonhidrat tüketimi gerçekleştireceğiniz zayıflama diyetlerini, uzun süreli gerçekleştirmeniz durumunda, metabolizmanızın yavaşlayacağnı, ve ben neden zayıflayamıyorum sorusunun yanıtlarını daha fazla arayacağınızı da belirtmemiz gerekmektedir. Bu nedenle, diyetleriniz karbonhidrat bakımından düşük ise, bir haftayı aşmamaya dikkat etmelisiniz.
Zayıflama yolları arasında, eğer metabolizmanın hızlanmasını istiyorsanız, uygulamanız gereken diğer bir yöntemin, ağırlık çalışması, ve düzenli yemek yeme olduğunu belirtmemiz gerekmektedir.

Bunlar Da İlginizi Çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yandex.Metrica Gizlilik Politikası