Zayıflama Yolları

Fazla Kilolarımdan Kurtulmak İstiyorum Diyorsanız Dikkat!

iştahı kesmenin yollarıBu yazımızda sizlere, fazla kilolar nasıl verilir sorusunun yanıtları arasında yer alan, fazla kilolardan kurtulma ile ilgili bilgilerimizi aktaracağımızı belirtmemiz gerekmektedir. Eğer siz de fazla kilolarımdan kurtulmak istiyorum diyenler arasında yer alıyorsanız, zaman kaybetmeden, fazla kilolar nasıl verilir sorusunun yanıtları arasında yer alan, fazla kilolardan kurtulmanın yollarını sizlerle paylaşmaya başlayalım:

Fazla kilolarımdan kurtulmak istiyorum diyenlerin, öncelikli olarak bilmeleri gereken detay, öğünlerde neler yedikleridir. Mesela siz, her sabah kahvaltıda müsli yiyor, ve kilo verememekten şikayet ediyorsanız, artık bu düzeni değiştirmenizin zamanı gelmiş demektir. Kepekli ekmek, ve yağsız peynir ile sabah kahvaltısı yapmayı deneyebilirsiniz. Aynı şeyi, diğer öğünler için de uygulamanız gerektiğini unutmamalısınız.
Fazla kilolar nasıl verilir diyor, ve sürekli tatlı krizine girdiğinizi ifade ediyorsanız, bunun için size bir kaç yöntem önerisinde de bulunabiliriz. Mesela: Buzlu suyun içerisine limon sıkarak için. Yeşil çay tüketin. Sakız çiğneyin… Sakızınız şekersiz olmalı.
Fazla kilolardan kurtulma gibi bir isteğiniz varsa, bilmeniz gereken bir diğer detay da, gün içerisinde hareket etmenizin gerekliliğidir. En az bir saat hareket halinde olmalısınız. Ne yaptığınızın çok da önemi yok; yürüyüş yapabilir, televizyonda gördüğünüz egzersizleri uygulayabilirsiniz. Önemli olan hareket ediyor olmanız.
Fazla kilolarımdan kurtulmak istiyorum diyenlerin sık sık tartılarak durumları hakkında bilgi sahibi olmaları ise yanlış… Haftanın bir günü tartılmak sizin için yeterli olacaktır. Mesela pazar sabahı. Rahat rahat tatil gününüzde uyuyup uyanmanızın ardından, sabah kahvaltısını yapmadan önce tartılmayı tercih edebilirsiniz.
Gün içerisinde, en az yirmi bin adım atmanız gerektiğini ise belirtmeliyiz. Bunun için bir adım ölçer sahibi olabilir; ve adımlarınızı sayabilirsiniz mesela…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.