Zayıflatan Yiyecekler

Yağ Yaktıran Besinler Arasında Yer Alan Yağ Yaktıran İçecek Tarifi

Bu yazımızda sizlere, yağ yakmayı hızlandıran besinler arasında yer alan, yağ yaktıran içecekler arasında yer alan bir tariften söz etmeye çalışacağız. Yağ yaktıran yiyecek ve içecekler arasında yer alan bu formülü uyguladığınızda, yağ yaktıran besinlerden bir tanesini tüketmeniz ile birlikte, aynı zamanda metabolizmanızın da hızlandığını gözlemleyeceksiniz. Bu nedenle, yağ yaktıran içecek tarifimiz, sizin, nasıl zayıflanır sorunuza da yanıt niteliği taşıyacaktır. O halde, yağ yaktıran yiyecek ve içecekler arasında yer alan, ve yağ yaktıran besinler arasında bulunan bu formülün malzemelerini sizlere zaman kaybetmeden verelim:

Yağ yaktıran içecek için gerekli malzemeler:
*Bir tutam kırmızı toz biber
*Bir limon suyu
*İki yemek kaşığı balzamik elma sirkesi
*İki tane kereviz sapı
*İki tane domates

Yağ yaktıran yiyecek ve içecekler arasında yer alan, ve yağ yaktıran besinlerden bir tanesi olarak görülen yağ yaktıran içecek tarifi içişn gerekli malzemeleri edinmemizin sonrasında, yağ yaktıran içecek nasıl hazırlanıyor birlikte bakalım:

Yağ yaktıran içecek tarifi:
Öncelikle domateslerin kabuklarını soymalı, sonrasında ise kereviz saplarını ince bir şekilde doğramalısınız. Bunun ardından da tüm malzemeleri el blenderinden geçirerek iyice ezmeniz, ve de karıştırmanız gerekmektedir. Ardından ikiye böleceğiniz yağ yakan içecek için bir bardak almalı, ve içini buz ile doldurmanızın karışımın bölmüş olduğunuz bir parçasını bardağın içerisine ekleyerek tüketmelisiniz. Diğer yarısını da bir sonraki seferde tüketebilirsiniz.

Yağ yaktıran besinler arasında yer alan yağ yaktıran içecek içerisinde sadece 40 kalori bulunmaktadır. Tok kalmanız için çok işe yarayacak olan yağ yaktıran içecek, nasıl zayıflanır sorusunun yanıtı olan en etkili formüllerden bir tanesi larak karşımıza çıkmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.