Göbek Eritme

Limon Kürü Nasıl Yapılır?

limon kürü nasıl yapılırNasıl zayıflanır diyenler, aslında zayıflamayı özellikle vücutlarının belli bölgelerinde gerçekleştirmek isterler. Mesela: Göbek nasıl erir sorusunun yanıtını bulmak isterken, nasıl zayıflanır diyen çok kişi bulunmaktadır. Çünkü karın yağlarını eritmek oldukça zordur, ve göbek, hamilelik dışında, bir kadına yakışmaz… Daha çok erkeklerin göbekli olmasına alışılmıştır, ve buna da bira göbeği adı verilir. Biz yazımızda sizlere, limon küründen söz edeceğiz. Bu sayede göbeğinizden kolayca kurtulabileceksiniz. Göbek eriten kür olarak bilinen limon kürünü sabırla uygularsanız, istediğiniz güzel, ve zayıf görünüme kavuşabilirsiniz. Peki limon kürü nasıl yapılır?

Göbek Eriten Kür Limon Kürü İçin Gerekli Malzemeler

*İki yemek kaşığı bal
*İki diş sarımsak
*Bir bardak ılık su
*Yarım limon suyu

Limon Kürü Nasıl Yapılır? Göbek Nasıl Erir?

Limon kürünü uygulamak için ilk olarak ılık suyunuzu cam bir bardağın içerisine alın. İçerisine limon suyunu ilave edin; ve balı da ekleyerek, bal eriyinceye kadar karıştırın. Ardından sarımsakları isterseniz çok küçük doğrayın, isterseniz de ezerek ballı limonlu suyun içerisine ilave edin. Sonra bardağın ağzını kapatın, ve hazırlamış olduğunuz limon, bal, ve sarımsaklı suyun üç dakika bu şekilde beklemesini sağlayın.

Her sabah, hazırladığınız bu karışımı, aç karna içecek olursanız, ve bu uygulamayı bıkmadan gerçekleştirirseniz, hem bağışıklık sisteminiz çok güçlü olacak, hem de limon kürü sayesinde göbeğinizden, ve karın yağlarınızdan kurtulacaksınız. Eminiz sizin de fiziğiniz bir zamanlar güzeldi… O halinize geri dönmek istemez misiniz? İşte bunun yolu, limon küründen geçiyor…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.