Zayıflama Hakkında Herşey

Ne Kadar Zayıflamalıyım Diyenlerin Dikkatine

Bu yazımızda, nasıl zayıflanır diyenler için, ne kadar zayıflamalıyım sorusunun yanıtını vereceğimizi belirtmemiz gerekmektedir. Ne kadar zayıflamalıyım diyen kişilerin, zaman zaman yaptıkları yanlışları, ne kadar zayıflamalıyım sorusunun yanıtı ile engellemeye çalışabileceklerini belirtmemiz gerekmektedir. O halde, zayıflama diyetleri, ve zayıflama egzersizleri yapanlar için, ne kadar zayıflamalıyım sorusunun yanıtını verelim:

Zayıflama diyetleri, ya da zayıflama egzersizleri yapanlar, ne kadar zayıflamalıyım dediklerinde, ideal kiloya gelmelerini, sonrasında ise daha fazla zayıflamalarına gerek bulunmadığını belirtmemiz gerekmektedir.
İdeal kilonuz sizi 36 beden yapmayabilir, ancak, ne kadar zayıflamalıyım sorusunun yanıtında aşırıya kaçmanız halinde, güzel görünmenin yanısıra hasta da olabileceğinizi belirtmeyi unutmamalıyız. Ne başkası için, ne de daha güzel görünmek için zayıflamamalısınız. Unutmayın ki sizin için önemli olan şey sadece ideal kilonuzda olarak sağlıklı olmaktır. Bunun dışında daha fazla zayıflamadan önce, uygulamakta olduğunuz yorucu zayıflama diyetleri; ya da zayıflama egzersizlerine bir süre ara vermeniz gerektiğini unutmamalısınız…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.