Zayıflama Yolları

Zayıflamada Yanlış Bilgiler Edinmemek İçin Yanlış Zayıflama Yöntemlerinden Uzak Durun

Bu yazımızda sizlere yanlış zayıflama yöntemlerinden söz edeceğimizi belirtmemiz gerekmektedir. Zayıflamada yanlış bilinenler; ya da zayıflama hakkında yanlış bilinenlerin neler olduğunu merak etmeniz halinde, istediğiniz bilgilere yazımız içerisinden ulaşabileceğinizi belirtmemiz gerekmektedir. O halde hiç zaman kaybetmeden bakalım, zayıflamada yanlış bilinenler; ve zayıflama hakkında yanlış bilinenler neler:

Yanlış zayıflama yöntemlerini öneren bazı şahıslar, sizlere zayıflama hakkında yanlış bilgiler vererek, yanlış zayıflama yöntemlerini kabul etmenizi sağlamaya çalışabilirler. Mesela: yağın kasa, ya da kasın yağa dönüşmesinin mümkün olabileceğini söyleyen kişiler bulunmaktadır. Bu bilgi doğru olmadığı gibi, iki unsurun yapıları da birbirinden oldukça farklıdır. Yanlış zayıflama yöntemleri ile zayıflamada yanlış bilgiler elde etmek istemiyorsanız, size kasın zarar vermeyeceğini, içerisinde su bulunduğunu, ancak yağlarınızdan kurtulmanız gerektiğini, onların azaltılmasının önemli olduğunu unutmamalısınız.
Zayıflamada yanlış bilgilerden diğeri de, her kilonun size şişmanlık olarak geri döneceğidir. Bu yanlıştır. Kaslar da kilo ağırlığına neden olabilirler; oysa ki fazla olan yağ miktarı sizin şişman olduğunuzu belirtmektedir. Kasların yağlardan daha ağır olduğunu da unutmamalısınız. Yanlış zayıflama yöntemleri arasında yer almayan şey, zayıflamak için kas oluşturmanızın sizde sorun yaratmayacağını bilmenizin gerekliliğidir.
Zayıflama hakkında yanlış bilgilerden bir diğeri de tartının her zaman doğru söylediğidir. Tartı sizin için yağ, ve kasları gerçek anlamda ayıramayabilir. Yanlış zayıflama yöntemleri uygulamamak için üzerinize giydiğiniz giysilerin, üstünüzde nasıl durduğunu görmeye, ve gerçekçi olmaya çalışın. Bu durumda ilerlediğiniz yol daha sağlam olacaktır.
Yanlış zayıflama yöntemleri uygulamak istemiyorsanız, bir uzmandan yardım almayı, size düzenli egzersiz programı, ve diyet listesi önermesini istemelisiniz. Göreceksiniz ki kaslarınız artacak, yağlarınız azalacak; bu sizin için bir yaşam tarzı haline geldiğinde, zayıflama hakkında yanlış bilgilerin hepsinden kurtulacaksınız…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.